Nazywam się Piotr Rejowski – gadam, latam, piszę i kręcę filmy

Zakochany w medialnym świecie „online” i ruchomym obrazie nie skupiam się na jednym stylu i tematyce. Tworzę shorty, filmy promocyjne i produktowe, reportaże oraz filmy dokumentalne. Jestem reżyserem, operatorem, montażystą, fotografem, a przy okazji dziennikarzem, redaktorem, ghost writer’em i licencjonowanym pilotem drona. Wieczorami również bloguję.

Od lat jestem zafascynowany reklamą natywną i kontent marketingiem. Mam doświadczenie w prowadzeniu ogólnopolskich projektów dla największych marek na rynku. Z branżą medialną jestem związany od 2007 roku – przez niemal dekadę zarządzałem największym w Polsce serwisem motoryzacyjnym w portalu Onet.

Prywatnie psychofan „czterech kółek”, kotów i rocka i metalu!

Uwielbiam klasyczne amerykańskie wozy, nie pogardzę tymi z lat 90 oraz uwielbiam nowe technologie – tylko te, które inteligentnie wykorzystywane są w samochodach. Wierzę, że mógłbym dojeżdżać do pracy hot-rodem, a co drugi dzień autem elektrycznym :).

Od czasu do czasu wspominam o ciekawych miejscach, do których można dojechać samochodem. Jestem wielkim miłośnikiem czterech kółek, ale pojadę również na dwóch lub trzech – tyle, że z nieco mniejszą gracją.

Kontakt do mnie: piotr@benzina.pl

Więcej o moich projektach na www.rejowski.com